• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

هزینه‌ی مهاجرت تحصیلی به انگلستان

 

اگر بخواهیم در مورد هزینه ویزا تحصیلی انگلستان صحبت کنیم، باید بگوییم که مهاجرت تحصیلی به انگلستان و هزینه های آن در مقطع و دانشگاه ها می‌تواند متغیر باشد، ولی به طور کلی هزینه ها را می توانید برآورد کنید.

به طور حدودی تحصیل در انگلستان در یک سال نزدیک به ۷ هزار پوند هزینه دارد و این هزینه در تحصیلات تکمیلی تا ۲۵ هزار پوند افزایش می یابد. شما دوستان عزیز در رشته‌ های پزشکی باید هزینه های بالاتری را در نظر داشته باشید.

برای مهاجرت تحصیلی به انگلستان علاوه بر هزینه های زندگی، هزینه اخذ ویزا را نیز شما دوستان عزیز باید در نظر بگیرید. هزینه اخذ ویزا با توجه به نوع ویزا متفاوت می باشد.

هزینه ویزای دانش آموزی و دانشجویی یکسان و ۳۴۸ یورو می باشد. هزینه اخذ ویزای کوتاه مدت ۶ و ۱۱ ماهه به ترتیب ۹۸ و ۱۸۶ یورو محاسبه می‌شود. لازم به ذکر است این نکته را اضافه کنیم که در صورتی که متقاضی اخذ ویزای همراه نیز هستید، به ازای هر یک نفر باید ۲۴۸ یورو پرداخت کنید.

شما دانشجویان عزیز که قصد مهاجرت به انگلستان دارید می توانید با ما در ارتباط باشید و با مشاوره و کارشناسان ما در سایت مشورت کنید، پس ما به شما توصیه می‌کنیم قبل از اقدام به هر کاری ما را در جریان کار خود قرار دهید و با یک وکیل متخصص مهاجرت تحصیلی به انگلستان در سایت ما مشورت کنید. اگر قصد اخذ ویزای انگلستان را دارید این لینک را دنبال نمایید

 

بورسیه های تحصیلی انگلستان ۲۰۲۳

گرفتن بورسیه های تحصیلی انگلستان برای دانشجویان یک مسئله جذاب است، یعنی کسی که بورسیه تحصیلی دریافت می کند از شرایط خیلی خوبی برای تحصیل برخوردار است و نباید نگران هزینه ها و شرایط مالی تحصیلی خود باشد. افرادی که رزومه علمی قوی دارند می‌ توانند برای دریافت بورسیه تحصیلی درخواست کنند.

بورسیه های تحصیلی به روش های مختلف دولتی، نیمه خصوصی، خصوصی و مرتبط با مراکز تحقیقاتی برای دانشجویان برتر دانشگاه های بین المللی ارائه می شود. به طور کلی کشور انگلستان سیستم آموزشی قوی دارد و به همین علت یک انتخاب مناسب برای دانشجویان است. جهت اخذ ویزای دانشجویی انگلستان این لینک را دنبال نمایید

 

مدارک لازم ویزا تحصیلی انگلستان ۲۰۲۳

مدارک ویزا تحصیلی انگلستان شامل ارائه ریزنمرات ترجمه شده آخرین مقطع تحصیلی به زبان انگلیسی، ارائه آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده به زبان انگلیسی، ارائه مدرک زبان معتبر، ارائه مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه و کارت ملی و غیره، در صورت چاپ مقاله ارائه می تواند در روند اخذ پذیرش به شما کمک کند، چند قطعه عکس، گواهی تمکن مالی، پاسپورت، پذیرش تحصیلی، پرداخت هزینه بررسی ویزای تحصیلی و... همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله چگونگی اخذ ویزای استارت اپ انگلستان را نیز دنبال نمایید