• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

خرید آپارتمان در اندیشه تهران

خرید یک خانه می تواند یک فرآیند دلهره آور به نظر برسد - ممکن است گران ترین و پر احساس ترین خرید زندگی شما باشد. اما حتی در طول یک تصمیم، با تحقیق و تصمیم دقیق، کلیدهای آن خانه رویایی می تواند متعلق به شما باشد. ما به شما در مسیر خرید خانه به سمت خانه دار شدن کمک خواهیم کرد.

اجاره در مقابل خرید؟

املاک اندیشه

وقتی به دنبال یک مکان جدید برای زندگی هستید، اولین سوالی که از خود می‌پرسید به بقیه تصمیم‌گیری‌های شما کمک می‌کند. باید اجاره کرد یا خرید؟ خرید ممکن است جذاب به نظر برسد زیرا به افزایش اجاره پایان می دهید و می توانید سهام ایجاد کنید. اما واقعیت نگهداری و تعمیرات معمول خانه نیز بخش مهمی از خانه دار شدن می باشد.
به طور کلی، اینکه اجاره یا خرید برای شما بهتر است تا حد زیادی به شرایط خاص شما بستگی دارد.
در اینجا چند سوال اساسی وجود دارد که باید هنگام فکر کردن در مورد خرید خانه در نظر بگیرید:
• چه مدت قصد دارید آنجا بمانید؟ اگر انتظار دارید در چند سال آینده نقل مکان کنید، احتمالاً اجاره گزینه بهتری است.
• چقدر خانه می توانید بخرید؟ اگر تا چند سال دیگر نمی‌توانید خانه‌ای به اندازه‌ای بزرگ بخرید که مناسب خانواده‌تان باشد، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که آن را اجاره کنید و در عین حال کمی پس‌انداز کنید.
• چه چیزی در بازار وجود دارد؟ اگر نمی توانید خانه ای را که دوست دارید پیدا کنید، احتمالاً ارزش ندارد که خودتان را به چیزی که از آن ناراضی هستید گره بزنید.
یکی دیگر از عواملی که باید در نظر گرفت: بازار فعلی مسکن یکی از رقابتی ترین بازارهای چند دهه اخیر است، با قیمت های بی سابقه و موجودی کم سابقه.
این بدان معناست که خریداران باید آماده ارائه چندین پیشنهاد باشند و آگاه باشند که ممکن است مجبور شوند بیش از مبلغی که برای یک خانه درج شده است - گاهی اوقات میلیون ها بیشتر - بپردازند تا بتوانند پیشنهاد خود را تأیید کنند.
هنوز نمی توانید تصمیم بگیرید که آیا خرید برای شما مناسب است یا خیر؟ ماشین حساب اجاره در مقابل خرید تایمز را بررسی کنید تا تفاوت هزینه ها را عمیق تر کنید. اگر هم سبک زندگی شما و هم اعداد و ارقام سخت به خرید اشاره دارد، قدم بعدی این است که تعیین کنید چقدر می توانید خانه بخرید.

خرید آپارتمان در اندیشه

خرید آپارتمان در اندیشه

شهر اندیشه یکی از مناطق خوش آب و هوای حومه تهران که علاوه بر محیط مناسب برای سکونت ، انتخاب خوبی برای ایجاد کسب کار میباشد. شهر اندیشه قسمتی از بار جمعیتی شهر تهران را به دوش می کشد و دارای امکانات تفریحی و رفاهی بسیار خوبی که توانسته توجه شهروندان تهرانی را به خود جلب کند.

اگر به زندگی در اطراف تهران فکر میکنید شهر جدید اندیشه یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست.

شما عزیزان ( مالکان ، خریداران و سازندگان محترم ) را در تمامی فاز های اندیشه ( فاز یک اندیشه ،  فاز دو اندیشه ، فاز سه اندیشه ، فاز چهار اندیشه ، فاز پنج اندیشه ) دعوت به همکاریی می نماییم.

سریع تر از همیشه معاملات ملکی ( خرید آپارتمان در اندیشه ، فروش آپارتمان در اندیشه و اجاره در اندیشه ) خود را در محیطی مدرن و به همراه گروه بزرگ آدرس ملک به سر انجام برسانید.

تشکر و تقدیر برای شماست که همواره لطفتان را به ما ارزانی داشتید ، منتظر حضور گرم شما در مجموعه بزرگ آدرس ملک هستیم.

برای کسب اطلاعات و کارشناسی املاک خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

خرید آپارتمان در شهرک صدف

شهرک صدف اندیشه یکی از شهرک های تازه تاسیس در اندیشه شهریار می باشد که در کنار فاز۳ اندیشه  قرار دارد و به سرعت رشد کرده است و نظر متقاضیان زیادی را به خود جلب نموده است. در جواب اینکه شهرک اندیشه کجاست می توان به این اشاره کرد که در نزدیکی شهریار و اندیشه فاز سه می باشد.

شهرک صدف اندیشه از امکانات رفاهی خوبی بر خوردار است و جمعیت قابل توجهی را به خود اختصاص داده است ، از امکانات این شهرک میتوان به بیمارستان فوق تخصصی نور و بیمارستان تامین اجتماعی شهریار و دانشگاه پیام نور ، مجتمع فنی حرفه ای قرار داد و همچنین به دلیل نزدیکی به فاز ۳ اندیشه دارای کلیه امکانات رفاهی ائم از مدارس ، دانشگاه ،کتابخانه ، فضای گردشی و ورزشی و پارک ها و بوستان ها و… می باشد.

گروه مشاورین املاک آدرس ملک واقع در فاز۳ اندیشه به شما کمک می‌کنند تا بتوانید یک ملک تجاری ، مسکونی یا صنعتی را بفروشید ، اجاره دهید و یا آن را بخرید. آن‌ها تمام کارهای لازم برای خرید و فروش املاک ، مشاوره ، از یافتن ملک مناسب تا آماده‌سازی قراردادها و برنامه‌ریزی قرار ملاقات‌ها را انجام می‌دهند.

مشاورین املاک آدرس مشرف و مسلط به تمامی فاز های اندیشه ( فاز یک اندیشه ، فاز دو اندیشه ، فاز سه اندیشه ، فاز چهار اندیشه ، فاز پنج اندیشه ) در ضمینه خرید آپارتمان در اندیشه و همچنین زمین های مناسب برای ساخت و مشارکت ( با کاربری مسکونی در چند طبقه و کاربری ویلایی ، کاربری باغ ویلا و کاربری تجاری ) با جواز روز میباشند.