• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

خرید از فروشگاه های اینترنتی خارجی با ترک شاپ

خرید از آمازون و ترندیول ترکیه

آیا شما هم به دنبال خرید آنلاین از ترکیه یا خرید از آمازون ترکیه هستید؟ حتما می دانید که به علت تحریم های وضع شده بر علیه ایران، در حال حاضر امکان خرید مستقیم از فروشگاه های اینترنتی بین المللی وجود ندارد. در صورتی که شما هم به دنبال تهیه کالا های خارجی از فروشگاه های مختلف بین المللی هستید، لزوما باید خدمات تیم های شناخته شده فعال در این زمینه را به کار گیرید. ترک شاپ، یکی از شناخته شده ترین مجموعه های ایرانی فعال در زمینه ارائه خدمات مربوط به ارسال کالا از ترکیه به ایران به حساب می آید که خدماتش را به صورت تضمینی در اختیار مشتریان قرار می دهد. امروز ما قصد داریم تا در مورد روند خرید از ترکیه با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

ترک شاپ

ضرورت خرید از آمازون ترکیه

بیایید تا کارمان را با پاسخ به یک سوال مهم شروع کنیم: چرا خرید از آمازون ترکیه یک مسئله مهم به حساب می آید؟ خیلی از کالا های موجود در فروشگاه های بین المللی شناخته شده ای همچون آمازون به راحتی در ایران یافت نمی شوند. گاهی اوقات افراد برای تامین مواد اولیه کالا های تولیدی به کالا هایی نیاز دارند که به راحتی در ایران یافت نمی شوند. در این شرایط بهترین راه حل چیست؟ مراجعه به فروشگاه های بین المللی و سفارش از یک کشور دیگر اولین نکته ای است که به ذهن می رسد ولی، این راه همیشه امکان پذیر نیست.

متاسفانه با وضع تحریم های بین المللی بر علیه ایران، در حال حاضر امکان خرید از ترکیه یا خرید از ترندیول ترکیه به صورت مستقیم وجود ندارد. در این شرایط شما باید به دنبال راه های خاصی در جهت دور زدن تحریم ها باشید. فروشگاه اینترنتی ترک شاپ، یکی از شناخته شده ترین مجموعه های ایرانی به حساب می آید که انواع کالای ترکی را به صورت تضمینی در اختیار مشتریان قرار می دهد. با استفاده از خدمات ترک شاپ شما دیگر نگرانی در مورد کیفیت ارسال، کیفیت بسته بندی یا حتی سرعت ارسال کالا نخواهید داشت. این فروشگاه به صورت مستقیم همه کالا های مورد نیازتان را از ترکیه دریافت کرده و آنها را به مقصد ایران ارسال می نماید. به خاطر داشته باشید که استفاده از خدمات یک شرکت همچون ترک شاپ، همواره نتایج مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت.

خرید از ترک شاپ

بهترین راه خرید آنلاین از ترکیه کدام است؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق، بهترین راه خرید آنلاین از ترکیه کدام است؟ بالاخره زمانی که افراد به دنبال تهیه کالا از یک کشور خارجی هستند، همیشه نمی توانند به آن کشور سفر کنند تا شاید بتوانند از طریق مراکز عرضه کننده و فروشنده موجود درون آن کشور خرید خود را ثبت نمایند. در جهت خرید از ترکیه، شما باید روش های اینترنتی و آنلاین را مد نظر خود قرار دهید. ولی، خیلی از سودجویان با در نظر گرفتن نیاز کاربران به دنیای بازار های اینترنتی، نسبت به کلاهبرداری در این زمینه اقدام می نمایند. در نتیجه، استفاده از خدمات بهترین شرکت های فعال در زمینه خرید آنلاین از ترکیه اهمیت زیادی پیدا می کند. با استفاده از خدمات بهترین شرکت های فعال در این زمینه، شما دیگر نگرانی خاصی در مورد کیفیت نهایی فرآیند خرید یا هزینه پرداختی خود نخواهید داشت.

ترک شاپ را می توان به عنوان برترین فروشگاه ایرانی فعال در این زمینه معرفی کرد. در ابتدا به خاطر داشته باشید که ترک شاپ خدماتش را همواره به صورت تضمینی در اختیار مشتریان قرار می دهد. جدا از این مسئله، ترک شاپ هزینه ارسال بالا یا سود زیادی را از کاربرانش دریافت نمی نماید. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از خدمات این مجموعه نتایج مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد. در صورتی که شما هم به دنبال دریافت بیشترین بازدهی از روند خرید کالای خارجی هستید، استفاده از خدمات این مجموعه می تواند نتایج مطلوبی را برایتان به همراه داشته باشد.

مزایای استفاده از خدمات ترک شاپ

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله مهم اشاره کردیم، استفاده از خدمات مجموعه ترک شاپ می تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. در اولین مرحله، این فروشگاه اینترنتی به گونه ای طراحی شده تا فعالیت هایی همچون پیدا کردن کالا و محاسبه قیمت را به صورت اتوماتیک انجام دهد. جدا از این مسئله، ترک شاپ کالا ها را از آمازون یا ترندیول ترکیه خریداری کرده و به ایران ارسال می کند.

در مقایسه با سایر تیم های فعال در این زمینه که از طریق آمریکا یا انگلیس خدمات خود را ارائه می دهند، به کار گیری خدمات مجموعه ترک شاپ می تواند هزینه های ارسال شما را کاهش دهد. ترکیه با ایران مرز زمینی گسترده ای داشته و همین مسئله هم باعث شده تا ارسال کالا های مختلف از مقصد ترکیه به ایران هزینه نسبتا معقولانه ای را به همراه داشته باشد. در ضمن، این مجموعه اینترنتی پشتیبانی تمام وقت دارد. در صورتی که شما در هنگام خرید یا پس از انجام این کار با مشکلی مواجه شدید، به راحتی می توانید مشکل خود را با پشتیبانی مطرح نمایید.

قیمت خرید ترک شاپ

روند ارسال کالا توسط این مجموعه چگونه دنبال می شود؟

ترک شاپ روند سر راست و دقیقی را برای ارسال کالا از فروشگاه های خارجی به ایران دنبال می کند. از آنجایی که کاربران ایرانی نمی توانند با استفاده از دلار یا کارت های بانکی بین المللی خرید خود را ثبت نمایند، این مجموعه در ابتدا سفارش را از مشتری دریافت کرده و با استفاده از روش های پرداختی بین المللی، کالا را از یک فروشگاه اینترنتی دریافت می نماید. در مرحله بعدی، این شرکت کالای خریداری شده را به صورت مستقیم از آمازون یا ترندیول یا سایر فروشگاههای اینترنتی شناخته شده در ترکیه دریافت کرده و آن را به سمت ایران و به دست مشتری می رساند. این روند با نهایت دقت و سرعت طی می شود. ترک شاپ همواره به بسته بندی کالا های ارسالی خود دقت می کند تا مطمئن شود که در این زمینه مشکلی برای افراد ایجاد نخواهد شد.

فروشگاه اینترنتی ترک شاپ:

https://turkshop.shop/