• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

خرید لوله پلی اتیلن بدون واسطه

این روزها که بازار خرید لوله پلی اتیلن بسیار آشفته است و به نوعی قیمت ها سر و سامان ندارد، خرید از یک فروشگاه اینترنتی مطمئن قطعاً یک انتخاب هوشمندانه محسوب می شود. حال اگر سطح اطلاعاتمان در خصوص کیفیت این لوله و اتصالات آن نیز بیشتر باشد خرید آسانتر نیز خواهد بود. قیمت لوله پلی اتیلن به نسبت سال های گذشته دستخوش نوسانات زیادی بوده است و اتصالات لوله پلی اتیلن نیز از این موضوع بی نصیب نمانده و نبود استاندارد لازم در خصوص قیمت گذاری خود یکی از مشکلاتی است که خریداران را نگران کرده است.

خرید عمده بدون واسطه

جدیدترین قیمت لوله پلی اتیلن

در راستای خرید لوله پلی اتیلن نیاز است عواملی که روی قیمت این محصول تاثیر گذار است را به خوبی شناسایی کنید. اولین موضوع نوع مواد سازنده لوله پلی اتیلن است. موادی که از آن لوله پلی اتیلن ساخته می شود درجه های مختلفی دارد و بسیار متنوع خواهد بود. به طور کلی مواد سازنده به سه دسته اصلی تقسیم می شوند که شامل pe100,pe80,pe63 هستند. این تقسیم بندی مشخص می کند که قیمت لوله پلی اتیلن بر اساس مواد سازنده آن فرق می کند. به طور کلی مدل های 80 و 100 بیشترین فروش را دارند و به نسبت قیمت متعادل تری نیز برای این محصولات در نظر گرفته شده است. مدل 63 به نسبت دو مدل دیگر کم مصرف تر است. البته این نکته را مدنظر قرار دهید که قیمت لوله پلی اتیلن بر اساس استانداردی که برای آن به کار رفته است نیز مشخص می شود.

قیمت لوله پلی اتیلن که دارای تاییدیه و مهر استاندارد به همراه برگه استاندارد است قطعاً گرانتر از لوله های بی نام و نشان است. صاف و صیقلی بودن سطح داخلی لوله ها یکی از مهمترین نشانه های آنها در خرید محسوب می شود. در صورتی که اقدام به خرید لوله پلی اتیلن کردید و متوجه شدید که وضعیت سطح داخلی آن مناسب نیست یعنی خط و خش وجود دارد و یا موج دار است قطعاً از نظر استاندارد مشکل دارد. در مجموعه نگین پلیمر آبنوس تمامی محصولات دارای استاندارد و برگه تاییدیه بوده و کاملاً خرید با رضایت مشتری همراه خواهد بود.

جدیدترین قیمت لوله

خرید لوله پلی اتیلن با استاندارد بین المللی

در صورتی که در مورد لوله پلی اتیلن اطلاعات کافی نداشته باشید به راحتی لوله های دسته دوم به جای لوله نو به شما فروخته می شود. دقت کنید که پیش از خرید لوله پلی اتیلن می بایست به مهر استاندارد آن دقت کنید. مهر استاندارد روی لوله حک شده است. در واقع وجود این استاندارد کمک می کند تا خرید برای شما قابل قبول تر باشد. در خرید لوله پلی اتیلن نیاز است سه تاییدیه مهم را مدنظر قرار دهید. در ابتدا می بایست به برگه استاندارد دقت کنید. همینطور نیاز به تاییدیه آب و خاک و تاییدیه جهاد کشاورزی خواهید داشت بنابراین این موارد می بایست به شکل اصولی رعایت شوند. در صورتی که قرار است لوله پلی اتیلن گازی خریداری شود می بایست تاییدیه گاز نیز برای آن وجود داشته باشد. این لوله ها با مواد کاربری گازی و انتقال گاز همراه هستند بنابراین تاییدیه برای لوله ها الزامی است.

تاریخ تولید لوله های پلی اتیلن بسیار پر اهمیت است. این موضوع نشان می دهد که لوله ها بر اساس استاندارد مشخصی دنبال شده اند. در خرید این محصولات می بایست دقت کنید که محصول از دوام کافی برخوردار باشد در غیر این صورت با مشکل روبرو است. معمولاً لوله پلی اتیلن که برای کشاورزی خریداری می شود در سایزهای 16 الی 160 هستند.  برای انشعابات خطوط اصلی نیز از لوله های 20 و 25 استفاده می شود. در صورتی که

نیاز به آبیاری بارانی باشد نیز لوله های 2 اینچی استفاده می شوند.

 

 قیمت اتصالات پلی اتیلن در سال 1402

قیمت اتصالات پلی اتیلن در سال 1402 هنوز نامشخص است اما بررسی ها اینطور نشان می دهد که مانور اصلی قیمت روی لوله پلی اتیلن است. دقت کنید که در این راستا می بایست همه جوانب سنجیده شود.

 

پرفروش ترین محصول سال!

اتصالات فشاری پلی اتیلن پرفروش ترین محصولات سال 1401 برای پروژه های بزرگ شناخته شده اند. خرید این محصولات به قدری گسترده بود که در نهایت با طرح های تخفیف خوبی همراه شد. این اتصالات دوام بالایی دارند و استفاده از آنها نیز به خوبی صورت می گیرد و مشکلی در این راستا دیده نخواهد شد.

فروش بی سابقه لوله پلی اتیلن

 

خرید اتصالات پلی اتیلن با تضمین سازگاری

حقیقت این است که اگر لوله پلی اتیلن را از یک فروشگاه خریداری کرده باشید و اتصالات را از فروشگاه دیگر احتمال سازگاری بسیار کم است و دچار مشکل می شوید. بنابراین اولین نکته مهم این است که لوله و اتصالات لوله پلی اتیلن را از یک فروشگاه خریداری نمایید. در این راستا می توانید در مورد سایزها نیز از مشاوران فروش کمک بخواهید. سبک های اتصالات متنوع هستند. برخی به صورت خاردار و برخی فشاری طراحی شده اند. نیاز است که بدانید برای لوله مورد نظر شما کدام اتصالات بهترین گزینه محسوب می شود.

مثلاً اتصالات پلی اتیلن خاردار قیمت مناسبی دارد این رویکرد سبب می شود تا خرید آسانتر شود. در سیستم های آبیاری قطره ای فشار کم از اتصالات پلی اتیلن با خارهای تیز استفاده می شود. در مجموعه صنعتی نگین پلیمر آبنوس لوله پلی اتیلن و اتصالات هماهنگ با آن با بهترین کیفیت عرضه می شود به طوری که در ابتدا مشاوره های لازم در اختیار شما قرار می گیرد و سپس خرید به ثبت می رسد.

بدون واسطه خرید کنید!

برای خرید لوله پلی اتیلن و همینطور اتصالات مربوطه نیاز به پرداخت هزینه اضافی ندارید. در فروشگاه نگین پلیمر آبنوس محصولات بدون واسطه در اختیار شما قرار می گیرد و کیفیت محصولات نیز تضمین شده است. شما می توانید محصول مورد نظر را از نظر کیفیت تضمین شده خریداری کنید. خوشبختانه استانداردهای لازم برای همه محصولات در نظر گرفته شده است. دقت کنید که در خرید این محصولات به میزان عمده طرح های تخفیفی نیز در اختیار شما قرار می گیرد و این موضوع سبب می شود تا محصول با تضمین کیفیت و قیمت در اختیار مشتریان قرار بگیرد. مشاوران فروش در این زمینه راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهند.