• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

انواع خرید بک لینک فوق العاده، خوب، بد، اسپم

بک لینک یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده یک برنامه موفقیت آمیز سئو است . پیوندها به موتور جستجو اطلاع می دهند که وب سایت اختیار کافی برای اعتماد دارد . اما داشتن تعداد زیادی بک لینک لزوماً به معنای قابل اعتماد شناخته شدن و هدایت شدن به بالای صفحه نتایج توسط موتور جستجو نیست. نوع پیوند نیز بسیار مهم است. هرچه پیوند ارزشمندتر باشد ، سایت از موتورهای جستجوی بیشتری برخوردار می شود. در این مقاله ، ما از طریق انواع مختلف بک لینک ، از بالاترین کیفیت ، تا کیفیت متوسط و کم کیفیت ، با شما صحبت خواهیم کرد .

بهترین خرید بک لینک

ما با ارزش ترین پیوندها شروع خواهیم کرد که بیشترین تأثیر را در ایجاد ترافیک و افزایش حضور موتور جستجو در یک وب سایت با استراتژی خاص، با خرید بک لینک به صفحه اول گوگل صعود کنید دارند . اولین موارد بک لینک ویراستاری است. یک پیوند تحریریه توسط یک وب سایت معتبر برای مراجعه به وب سایت شما در بخشی از محتوای با کیفیت بالا استفاده می شود. این ممکن است شامل استناد به شخصی از شرکت شما به عنوان منبع اطلاعاتی قابل اعتماد ، مراجعه به محصولات موجود در سایت شما به عنوان مورد اعتماد و شایسته امتحان شدن باشد ، یا ذکر وب سایت شما به عنوان مشارکت کننده در ایجاد محتوای مورد نظر.

چگونه می توان بک لینک را بدست آورد؟

اگر وب سایت جدیدی دارید ، تنها راه دریافت پیوندهای تحریریه ساختن محتوای با کیفیت است که سایت شما را به یک منبع اطلاعاتی مطمئن تبدیل می کند. شما می توانید به موضوعات مرتبط بپردازید که باعث جلب توجه خوانندگان شود و از محتوای با کیفیتی استفاده کنید که شایسته اعتماد و ارجاع است. با داشتن یک وب سایت غنی و فریبنده از نظر اطلاعاتی ، تغییر در به دست آوردن بک لینک تحریریه از وب سایت های دیگری که از قبل توسط موتورهای جستجو شناخته شده اند را افزایش می دهید.

خرید بک لینک وبلاگی

برای دریافت این نوع پیوندها باید یک فعالیت شدید ارسال مهمان داشته باشید. محتوای ارزشمندی ایجاد کنید و آن را به عنوان مهمان در یک وب سایت ارسال کنید. اگر دارندگان وب سایت از محتوای شما راضی باشند ، ممکن است با یک پیوند تحریریه به سایت کمتر شناخته شده شما ، که می تواند شما را به بالای صفحه نتایج موتور جستجو برساند ، بازپرداخت کنند. لینک وبلاگ نویسی مهمان ارزشمند است و قادر به رانندگی ترافیک در سایت نویسنده است ، دلیل آن است که در بدن از محتوای قرار داده است.
همچنین نگاه کنید به: نحوه ساخت بک لینک با کیفیت بالا

خرید بک لینک خوب

اکنون به سراغ لینک های خوبی خواهیم رفت که به اندازه موارد ذکر شده با ارزش و معتبر نیستند ، اما همچنان قادر به ارسال سیگنال های مثبت و بهبود دید موتور جستجوی شما هستند. در اینجا ، یک وب سایت به سایت دیگری به عنوان بخشی از مشارکت بین این دو اشاره می کند. این یک نوع فعالیت تبلیغاتی است که در آن یک سایت معتبر به موتور جستجو می گوید که به یک وب سایت کمتر شناخته شده اعتماد دارد ، بنابراین موتور جستجو را تشویق می کند تا ارزش و دید بیشتری به وب سایت دوم بدهد.

بک لینک لزوماً محتوای زیادی در مورد مارکی که به آن اشاره می کند ندارد. این فقط یک ذکر کوتاه در میان یک مطلب است که ممکن است حتی مربوط به طاقچه محصول تبلیغاتی نباشد.
همچنین نگاه کنید به: استراتژیهای ایجاد لینک آسان که همه می توانند استفاده کنند

خرید بکلینک های نشان

این یکی همچنین به نوعی بک لینک تبلیغاتی در مشارکت بین دو وب سایت است. ساده کار می کند یک وب سایت معتبر و دارای رتبه بالاتر یک نشان مارک دار ایجاد می کند و آن را به وب سایت دیگری اعطا می کند که بیشتر اوقات کمتر شناخته شده است. موتور جستجو شروع به ارتباط این دو سایت می کند و شناخت بیشتری از سایت ارجاع شده با رتبه پایین می دهد.

خرید بک لینک بیو پست مهمان

برخی از سایت های وبلاگ نویسی از قرار دادن بک لینک به سایت نویسنده در محتوای خود خودداری می کنند . با این حال ، ممکن است به نویسنده اجازه دهند پیوندی را در بخش بیوگرافی نویسنده اضافه کند. از آنجا که بک لینک در قسمت اصلی محتوای آن نیست ، از ارزش کمتری برخوردار است و در هل دادن شما به سمت بالا در موتور جستجو قدرت کمتری دارد. با این وجود ، هنوز گامی در دستیابی به درجه خاصی از شناخت از موتور جستجو است.
بیشتر بخوانید: راه های کسب بک لینک Whitehat

خرید بک لینک کامنتی

این نوع بک لینک بسیار در شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد . هنگام ارسال نظر در یک وب سایت یا صفحه رسانه های اجتماعی ، پیوندی به مارک خود وارد می کنید. این یک روش خوب برای هدایت بازدید به سایت شما و آشنایی بیشتر افراد با خدمات شما است. با این حال ، این بک لینک توسط اسپمرها نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، این امر موتور جستجو را ترغیب می کند تا با احتیاط بیشتری رفتار کند و ارزش کمتری به آنها بدهد ، اما اگر فعالیت کامنت گذاری آنلاین سالم داشته باشید ، پیوندها همچنان کار می کنند. یعنی ، با ارسال نظرات در هر تعداد سایت ، از این فرصت استفاده بیش از حد نکنید. درعوض ، فقط بر روی وب سایت هایی از طرق خود تمرکز کنید یا حداقل ارتباط نسبی با نام تجاری خود داشته باشید.

PBN بک لینک یا همان خرید بک لینک پی بی ان

وبلاگ شبکه خصوصی مجازی (PBN) شبکه ای از سایت با اختیار و قدرت در چشم موتورهای جستجو مانند گوگل است. این شبکه به سایت پول شما لینک می دهد. Money-site هدفی است که از شبکه PBN سود می برد. این می تواند یکی از شما باشد یا مشتری شما.
پیوند وب PBN (شبکه وبلاگ خصوصی) قبلاً بک لینک بالا TF نامیده می شد. TF به معنای جریان اعتماد است . گوگل هنوز هم به صورت خصوصی از آن به عنوان بخشی از الگوریتم خود استفاده می کند.

بک لینک اسپم یا بک لینک بد

به دست آوردن پیوندهایی برای انتشارات مطبوعاتی مشترک ممکن است راهی عالی برای بهبود بازدید سایت شما و بهبود ارزش برند شما باشد. با این حال ، این فقط در صورتی کار می کند که اخبار مربوط به صنعت خود را که مربوط به آن جالب و چشم نواز است به اشتراک بگذارید. اگر صدها بیانیه مطبوعاتی بی اهمیت را یکی پس از دیگری ارسال کنید ، به نظر می رسد هرزنامه است و موتور جستجو در مورد وب سایت شما مشکوک می شود و ارزش کم را به لینک دهنده های مورد استفاده برای آن اختصاص می دهد.

پیوندهای انجمن

اجرای یک ترفند در موتور جستجو کار آسانی نیست. ممکن است سعی کنید از میانبر استفاده کنید ، به بسیاری از انجمن ها بپیوندید و لینک های مربوط به نام تجاری خود را ارسال کنید. اما نتیجه خوبی برای شما نخواهد داشت. شما باید محتوای با کیفیت داشته باشید و فقط به انجمن های مربوط به صنعت خود بپیوندید تا موتور جستجو را به خود جلب کنید.

خرید بک لینک خط پایین

در حالی که به نظر می رسد همه بک لینک ها از نگاه اول مفید هستند ، اما اینطور نیست. بک لینک های سالم وجود دارد که به رشد نام تجاری شما در میزان کم یا زیاد کمک می کند ، مانند: ویراستاری ، وبلاگ نویسی ، تأیید و نشان. اگرچه دیگران کیفیت پایین دارند و جز آسیب رساندن به وب سایت شما هیچ کاری نمی کنند مانند: پیوندهای پولی و پیوندهایی که باعث انتشار خبرهای خبری غیراخلاقی می شوند.

آپ بک لینک