• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

خرید بک لینک

Vestibulum sit amet libero vel neque

برای خرید بک لینک خوب و با کیفیت و البته قوی میتونید به وب سایت خرید بک لینک آی آر مراجعه فرمایید در خرید بک لینک آی آر شما میتونید رپورتاژهای با کیفیت نیز خریداری فرمایید.

اشتباهات رایج در رپورتاژ آگهی

یکی از اشتباهات رایج به خصوص مالکان سایتهایی که بدون سئو کار اقدام به راه اندازی کمپین یا خرید رپورتاز آگهی مینمایند خرید به صورت یک سری پکیج می باشد درحالی که ما با چند سئو کار مطرحی که همکاری داریم استفاده چندین بار از پکیج های ما بر روی یک سایت میباشند در واقع برای اثبات این موضوع میتوانیم با مثالی ساده شما را متقاعد کنیم.

همه ما میدانیم که هر بکلینک امتیاز مثبتی از سوی سایت لینک دهنده به سایت مقصد می باشد پس اگر سایت a هر چقدر بیشتر سایت b  را تایید کند اعتبار آن نزد گوگل بالا خواهد رفت، مثل تاثیر بکلینک که در تمامی صفحات تکرار میشه و تاثیر فوق العاده ای بر  روی نتایج گوگل دارد اما با این تفاوت که رپورتاژ آگهی یک روش کاملا استاندارد و طبیعی برای لینک سازی می باشد آنهایی که به شدت از جریمه گوگل ترس دارند رپورتاز آگهی میتواند گزینه بسیار مناسبی برایشان باشد.

تاثیر محتوا در رپورتاژ آگهی

اگر شما هم میخواهید حداکثر بهره را از انتشار رپورتاز آگهی ببرید باید در برنامه کاری خود برای انتشار رپورتاژ آگهی وسواس خاصی به خرج بدهید پس باید چند نکته خیلی ساده اما کاربردی را در انتشار رپورتاز آگهی به کار بگیرید.

تولید محتوای یونیک میتواند یکی از گام های اصلی انتشار رپورتاژ آگهی برای شما باشد هر چقدر محتوا رپورتاژ جامع و کامل و کاربر پسند باشد تا حدود زیادی شما از رقیبان خود فاصله خواهید گرفت و تا میتوانید به ازای هر رپورتاز از یک محتوای یونیک استفاده نمایید که تاثیرش واقعا شگفت انگیز خواهد بود. همچنین در تولید محتوا به منظور انتشار  رپورتاژ آگهی می بایست محتوا را بر اساس پارامترهای سئو تولید نمایید.

زمانبدی در اجری کمپین، انتشار رپورتاز آگهی

یکی از فاکتورهای مهم، زمانبندی اجرای کمپین، انتشار  رپورتاژ اگهی می باشد بجای اینکه بدون برنامه اقدام به انتشار  تعداد بیشتری رپورتاژ نمایید با برنامه ریزی دقیق و هدفمند کمپین خود را اجرا کنید و به این صورت میتوانید حداکثر بهره را در انتشار  رپورتاژ آگهی ببرید.

منبع خرید بک لینک آی آر