• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

انواع جالیوانی مقوایی و کاربرد هر یک

جالیوانی مقوایی یا هولدر بیرون‌بر کافه در اندازه و ابعاد مختلف مکانی امن را برای حمل انواع نوشیدنی‌های مختلف اعم از سرد و گرم در خدمات بیرون‌بر کافه‌ها فراهم می‌سازد. این جالیوانی‌ها درواقع نوعی هولدر برای لیوان کاغذی محسوب شده که از واژگونی لیوان‌ها حتی پس از رسیدن سفارش به دست مشتری در زمان صرف نیز جلوگیری می‌کند. این هولدرها در مدل‌ها یکی، 2 تایی، 4 تایی یا بیشتر تولیدشده تا امکان حمل تعداد لیوان موردنیاز مشتری بسته به تعداد سفارش را فراهم سازند. جنس جالیوانی مقوایی را از کاغذهای مقاوم در برابر ضربه و فشار تولید نموده تا براثر کوچک‌ترین آسیبی خرد، شکسته و معیوب نشده و زیبایی خود را از دست ندهد و همچنین مانع صدمه به لیوان و محتویات آن شود.

انواع جالیوانی مقوایی:

جالیوانی مقوایی بر اساس اندازه، ضخامت بدنه، نوع مقوای استفاده‌شده، تعداد لیوان‌های تحت پوشش و رنگ‌بندی دارای انواع مختلفی است. این تنوع کم‌نظیر سبب شده، به‌راحتی و آسانی با هر محیط کاربری خود را تطبیق دهد و به عنصری پراستفاده در سرو نوشیدنی بدل شود. ولی این محصول ازنظر نوع طراحی نیز دارای انواع گوناگونی است که بر کاربردی بودن آن افزوده است باهم برخی از این مدل‌ها را مرور می‌کنیم.

جالیوانی مقوایی جعبه‌ای:

جالیوانی مقوایی جعبه‌ای به دلیل قیمت کمتر، حفره با برش خورشیدی مناسب برای انواع سایز لیوان و ارتفاع قابل‌قبول 3 تا 5 سانتی‌متر رایج‌ترین و البته ارزان‌ترین مدل موجود به شمار می‌رود.

جالیوانی مقوایی دسته‌دار:

دسته در وسط و به‌صورت عمودی تولید و برای هر لیوان فضایی مجزا و منحصر طراحی‌شده است. حمل آسان، زیبایی بیشتر و عدم نیاز به‌وسیله کمکی دیگر در حمل‌ونقل لیوان‌ها از مزایای این نوع هولدر لیوان است.

جالیوانی مقوایی رویال:

جالیوانی مقوایی رویال نیز بسیار شبیه به مدل دسته‌دار اما با استحکام کمتر و به نسبت قیمت ارزان‌تر است. می‌توان این مدل را در ابعاد تکی، 2 تایی و بیشتر سفارش داد و جای قرارگیری دستمال‌کاغذی را نیز بدان افزود.

جالیوانی مقوایی اطلس:

این مدل برای بیرون‌بر نوشیدنی به همراه کیک طراحی‌شده و قابلیت انتقال دو نوع محصول را به‌صورت هم‌زمان می‌دهد. با این هولدر سفارش‌های ترکیبی را بهتر پاسخگویی خواهید کرد.

جالیوانی مقوایی نگین:

طرح نگین را برای حمل یک مدل لیوان البته در ابعاد مختلف تولید کرده‌اند تا هزینه کافه‌ها را با این تمهید برای سفارش‌های محدود کاهش دهند. وزن سبک، ابعاد کوچک و قیمت ارزان از مشخصات برتر این محصول محسوب می‌شود.

جالیوانی مقوایی الماس:

این مدل به دلیل قابلیت سفارشی‌سازی درواقع نوعی لاکچری به‌حساب آمده که برای رستوران‌های مدرن با دیزاین حرفه‌ای کاربردی است. برش بر اساس خاصت مشتری انجام پذیرفته و رنگ‌بندی برحسب نظر وی پیاده‌سازی می‌شود.

مشخصات جالیوانی مقوایی:

عدم نیاز به استفاده از چسب و منگنه برای سرهم‌بندی محصول، مجهز به زبانه قفل استاندارد، قابلیت حمل انواع لیوان بیرون بر و استفاده از انواع مقواهای (ایفلوت، ایندلبورد) مستحکم از مهم‌ترین مشخصات هولدر مقوایی بوده که آن را محبوب نموده است. عدم باز شدن تحت هیچ شرایطی، مقاوم در برابر انتقال گرما و سرما به سطح زیرین و کناری و وجود انواع مدل‌های متنوع و مبتکرانه نیز از دیگر مشخصه‌های این محصول هستند.

مزایای استفاده از جالیوانی مقوایی:

رقابت سنگین بین مراکز طبخ غذا و سرو نوشیدنی سبب شده، مدیران این مجموعه‌ها به ارائه بهتر و شکیل‌تر خدمات خود بیندیشند. ارائه انواع هولدرهای رنگی منقش به لوگوی برندشان ایده‌ای جالب و اثرگذار است که علاوه بر برندینگ، سبب سهولت خدمات بیرون‌بر و کیفیت بهره‌وری مشتری از سفارش‌ها می‌شود. در این میان جالیوانی مقوایی به دلیل سفارش بالاتر نوشیدنی‌ها پرمصرف‌تر است. حال کمی از مزایای این هولدر جذاب و پرکاربرد برایتان می‌گوییم.

  • ساختار منسجم و غیر باز شدن
  • عدم امکان لق خوردن لیوان و تخلیه محتویات داخلی
  • کیپ شدن کامل لیوان با هر سایزی به‌محض واردسازی آن درون هولدر
  • مقاومت عالی در برابر سرما و گرما و تغییر دمایی
  • پایداری عالی در برابر تغییر شکل
  • عرضه به‌صورت چفتی باقابلیت سرهم کردن ساده
  • امکان سفارشی‌سازی محصول در رنگ‌بندی‌های موردعلاقه
  • قیمت بسیار پایین به نسبت ملزومات با جنس دیگر
  • امکان برندینگ و بازاریابی قدرتمندتر از روش‌های رایج این عرصه

کاربردهای جالیوانی مقوایی:

از جا لیوانی مقوایی می‌توان برای حمل لیوان انواع نوشیدنی‌هایی مانند قهوه، نوشابه، چای، دم‌نوش، شیر و شربت و حتی بستنی، فالوده و آیس پک استفاده نمود. بدین ترتیب این محصول برای حمل و جابه‌جایی لیوان انواع نوشیدنی‌های مایع و نیمه جامد با احتمال ریزش، واژگونی و سقوط کاربردی است. پس جای تعجبی ندارد که به یکی از محصولات ضروری موردنیاز کافه‌ها و رستوران‌ها با خدمات دلیوری تبدیل‌شده باشد.

انواع چاپ مورداستفاده بر روی جالیوانی مقوایی:

برای چاپ بر روی جالیوانی مقوایی از سه نوع دستگاه افست، فلسکو و سیلک استفاده می‌شود. نوع افست باکیفیت بالا و امکان چاپ 4 رنگ ترکیبی، فلکسو باکیفیت متوسط به‌صورت تک‌رنگ یا دورنگ و سیلک کیفیت و دقت پایین و چاپ به‌وسیله شابلون، انتخاب‌های متنوعی را در مقابل علاقه‌مندان قرار می‌دهند. شما بسته به بودجه و سرمایه مدنظرتان باید یک مدل را گزینش و به کمک این ایده استراتژی‌های بازاریابی و برندینگ خود را تقویت نمایید.