• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

انجام پروپوزال ارشد توسط موسسه پژوهش نوین

انجام پروپوزال ارشد به دلیل آنکه به یک طرح و برنامه استاندارد و تخصصی نیاز دارید تا ورود شمارا به مقطع دکترا تأیید کند، بسیار حساس است. بدین ترتیب اگر تقویت رزومه کاری، افزایش توانایی در استخراج مقالات ISI و کسب نمره بالا در پایان‌نامه برایتان مهم است، باید برای انجام حرفه‌ای پروپوزال ارشد، تمامی تلاش خود را منظور نمایید.

کارگروه پژوهش نوین شما را در مسیر مدون سازی و مکتوب نمودن برنامه، طرح کلی رساله و مسیر تحقیق و پژوهش یا همان پروپوزال یاری می‌کند. بدین ترتیب در طول این مسیر از انتخاب عنوان تا دفاع از پایان‌نامه بهترین و کارگزارترین مشاوره‌ها را ارائه داده تا سریع‌تر به هدفتان که دریافت نمره بالا است، نائل شوید.

جایگاه پروپوزال ارشد در مسیر نگارش پایان‌نامه:

یک دانشجوی ارشد پس از پایان واحدهای درسی یک عنوان بکر را به کمک استادیار خود انتخاب نموده و پس از تأیید عنوان توسط آن استاد، شروع به نگارش پروپوزال متناسب با موضوع انتخابی خود می‌نماید. وجود استانداردهای محتوایی، سطح علمی بالا و کیفیت مورد تأیید کمک می‌کنند تا پروسه تصویب کوتاه‌تری و سهل‌تری را پشت سر بگذارید؛ بنابراین یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های دانشجویان پیش از پایان‌نامه انجام پروپوزال ارشد است. پس از تصویب پروپوزال وارد فاز دوم کاری یعنی نگارش پایان‌نامه با تمامی زوایای علمی و اصولی آن می‌شوید. بدین ترتیب پروپوزال جایگاهی به‌مراتب بالاتر از پایان‌نامه دارد و درواقع اجازه ورود به دنیای نگارش رساله‌ها و پژوهش‌ها است.

ویژگی‌های مورد تأیید پروپوزال ارشد:

برای انجام پروپوزال ارشد مورد تأیید باید نکات خاصی را رعایت نموده تا پروپوزال شما دارای ویژگی‌های مورد تأییدی باشد. در ابتدا فرم و قالب مورد تأیید پروپوزال را از سایت دانشگاه یا از صفحات اساتید استخراج نمایید. این فرم شامل دو بخش فرعی و اصلی بوده که معیارها و قالب کلی یک پروپوزال مورد تأیید را مشخص می‌کنند. این فرم شامل نوع نگارش، فرمت مقاله و بسیاری جزئیات دیگر است که دانشجو باید در حین انجام پروپوزال ارشد آن‌ها را رعایت نماید. از دیگر مواردی که کمک می‌کند، به‌سرعت تأیید پروپوزال خود را دریافت نمایید، باید به این موارد اشاره نمود:

  • نگارش رساله‌ای کوتاه اما دقیق، کامل و جذاب
  • استفاده از منابع داخلی و خارجی به تعداد کافی
  • رعایت دستورالعمل‌ها و قواعد مشخص
  • گردآوری محتواهایی بااعتبار علمی بالا و متناسب با روش‌های علمی
  • بررسی گرامر نوشته‌ها در جهت رفع خطاهای احتمالی

محققین فعال در موسسه پژوهش نوین:

موسسه پژوهش نوین از مجموعه‌ای دکتر، کارشناسان ارشد رشته‌های علوم انسانی، علوم پایه، علوم پزشکی و فنی مهندسی، پس از تأیید رزومه آکادمیک آن‌ها دعوت به همکاری نموده است. البته در این مسیر سخت و سرنوشت‌ساز تعدادی از مترجمین، مقاله نویسان حرفه‌ای و نویسندگان کتاب و اساتید حوزه‌های علمی مختلف نیز همراه این مجموعه هستند.

تمامی این افراد واجد شرایط بوده و در تعداد بسیاری از انجام پروپوزال ارشد و دکترا و انجام پایان نامه تضمینی در مقاطع مختلف حضوری فعال داشته‌اند. شما پس از ثبت درخواست در سایت این مجموعه ارتباطتان با متخصصینی که با حوزه مطالعاتی شما مطابقت دارند، برقرارشده و برای دریافت مشاوره و تکمیل پروسه پژوهشی‌تان بدان‌ها ارجاع داده می‌شوید. بدی ترتیب به تعداد کارشناس کاملاً تخصصی در این مجموعه دست می‌یابید.

گستره خدمات مؤسسات انجام پروپوزال ارشد:

مؤسسات انجام پروپوزال ارشد هم می‌توانند در ارائه پروپوزال‌هایی آماده و تکمیل به شما کمک کنند و هم در قالب یک مشاور فقط همراهی شمارا بر عهده بگیرند. البته بسیاری از دانشجویان نیز که خود به‌تنهایی به نگارش پروپوزال پرداخته و اکنون متوجه اشتباهاتی در مسیر شده‌اند، نیز می‌توانند بر روی خدمات این مؤسسات حساب بازنمایند.

دانشجویانی نیز که در هنگام دریافت نتیجه نهایی و ارائه پایان‌نامه به مشکل خورده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به این مؤسسات به مسیر صحیح بازگردانده شده و موفق شوند. درواقع در چنین مواقعی کار موسسه واکاوی و بررسی دقیق کامنت‌ها و اصلاحات مدنظر استاد به‌منظور تأمین رضایت وی است. این اقدامات که شامل بازنگری، تکمیل و اصلاح بوده، سبب می‌شوند، حتی ضعیف‌ترین و ناقص‌ترین پایان‌نامه‌ها نیز به استاندارهای موردنظر برسند.

مدت‌زمان موردنیاز برای انجام پروپوزال ارشد به‌صورت حرفه‌ای:

بسیاری از دانشجویان که تمایل دارند، در حین انجام پروپوزال ارشد توسط موسسه از آموزش‌های لازم نیز بهره‌مند شده و هر مرحله را به‌صورت جداگانه به تأیید استاد راهنما برسانند. در این حالت به تقریباً 2 تا 4 ماه زمان نیاز دارند تا مراحل به‌صورت بهینه‌ای طی شود.

ولی اگر به این حد حساسیت نیازی ندارید، می‌توان پروپوزال را بسیار سریع‌تر نیز به پایان رساند و کار تکمیل پایان‌نامه را آغاز نمود. البته امکان تکمیل پروپوزال به‌صورت فورس ماژول و خارج از زمان معمول نیز وجود دارد که برای دانشجویانی که زمان خود را به هر دلیلی ازدست‌داده‌اند، آپشن بسیار خوبی است تا از زمان عقب نمانند.