• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

معرفی برترین فیلم های ترسناک و وحشتناک جدید

اگر به شهربازی رفتن علاقه ای ندارید و میخواهید آدرنالین خون بالا بره به شما پیشنهاد میکنم این مقاله سایت سینماچی را بخوانید تا چند تا از بهترین فیلم ترسناک جدید را بشناسید. 

پیشنهاد می کنیم برای دیدن و دانلود فیلم ترسناک ، دانلود رایگان فیلم4k  و دانلود سریال جدید وارد سایت سینماچی شوید.

فیلم ترسناک جدید خارجی

فیلم جیغ

فیلم جیغ با ژانر ترسناک،رازآلود که تا الان 5 قسمت انتشار یافته در سال های1996،1997،2000،2011و2022

داستان قسمت اول این فیلم در مورد قاتلی به شبح چهره شروع به کشتن نوجوان ها میکند و دوستان آنها دنبال قاتل دوستانشان میگردند.

جدیدترین قسمتی که از این فیلم منتشر شده در سال2022 بوده است

فیلم ترسناک جادوگر

جادوگر در سال 2015 ساخته شد که در سال2016ترسناک ترین فیلم شناخته شد.

داستان این فیلم نشان میدهد که کسی که بسیار آدم با تقوا بود چجوری از این رو به رو به آن رو شد.

فیلم ترسناک آن 

فیلم آن در دو سال2017و2019در ژانرترسناک ساخته شده که داستان قسمت اول این هست که یک سری بچه های قلدر در حالی که یک دلقک را در حال شکار یک بچه دیدن تصمیم گرفتن به کمک او بروند.

در قسمت دوم اشاره کرده به 27سال قبل از اتفاق تابستان1989که حالا همون بچها بزرگ شدن و مشکلی ندارن تا اینکه با یک تماس مرموزانه آنها مجبور میشن به شهر خود برگردند.

فیلم ترسناک برو بیرون 

برو بیرون در سال 2017 در ژانر ترسناک ، راز آلود ، هیجان انگیز ، که در مورد یک عکاس سیاه پوست که میخواهد با خانواده ی دوست دخترش آشنا شود . خانواده دوست دختر او از سیاه پوستان خوب نمی گویند و آنها را خدمتکار خود میدانند و...

فیلم ترسناک او تعقیب میکند

او تعقیب میکند در سال2014 ساخته شده در سه ژانر ترسناک ، راز آلود ، هیجان انگیز که ماجرای فیلم او تعقیب می‌کند با دختری جوان به اسم «جی» استارت می شود که بعد از رابطه جنسی با پسری به اسم «هیو» وجود فرد یا این که چیزی را حس می‌نماید که همیشه به دنبال تعقیب و فرار و گریز اوست تا او‌را به قتل برساند. هیو به او میگوید که آن فرد یا این که چیز بعداز یک رابطه جنسی با یک دختر به وی شیوع کرده‌میباشد و جی در صورتی میخواهد چیزی که اورا تعقیب می‌نماید دست از سر او بردارد می بایست فردی را پیدا کرده و با او رابطه جنسی برقرار نماید

فیلم ترسناک احضار

فیلم احضار در سه سال 2013 ، 2016 ، 2021در سه ژانر راز آلود ، ترسناک ، هیجان انگیز ساخته شده که کمتر کسی جثارت تماشای آنرا به خود میدهد. حرفه مهم ماجرا این سه گانه (که طبق گفته فیلم مبنی بر داستانی واقعیست) در فیلم‌های احضار 2 و احضار 3 تکمیل میشود

فیلم ترسناک یک مکان ساکت

فیلم یک مکان ساکت که در دو سال2018 و 2020در ژانرترسناک ، درام ، علمی تخیلی ساخته شده . فیلم یک مکان ساکت یک فیلم ترسناک و متفاوت میباشد که در آینده رخ میدهد و دورانی را به تصویر می کشد که هیولاهایی ناشناخته زمین را به تسخیر خویش درآورده‌اند و خرد‌ترین صدایی می تواند آنان‌را به سوی آدم کشانده و سبب ساز هلاکت‌شان خواهد شد.

در صورتیکه از تماشا فیلم A Quiet Place و فیلم A Quiet Place Part 2 لذت بردید و طرفدار این دنیای ترسناک می‌باشید، درانتظار دیدن بخش سوم آن باشید. پارامونت پیکچرز به‌شکل قانونی تشکیل داد فیلم را پذیرش کرد. این فیلم ترسناک قرار میباشد در سال2025اکران شود

فیلم ترسناک تشریفات مذهبی 

فیلم تشریفات مذهبی در سال2011 در ژانر های ترسناک ، راز آلود ، هیجان انگیز منتشر شد . در این فیلم ترسناک‌ شاهد‌ آداب جن گیری به راه واتیکان بار‌ هنرنمایی آنتونی هاپکینز خواهید شد . این فیلم ترس‌آلود قصه فرزند جوانی به نام‌ « مایکل کواک » را داستان عمل می کند . مایکل در خانواده ای بزرگ‌ می شود که مرده شور بوده است و تشریفات دفن را انجام‌ می دهند . بنابر رسم مادر و فرزندان او مجبور بوده است به حرفه پدرش دنباله دهد‌ یا به مدرسه ی دینی برود .

تصمیم‌ می گیرد به مدرسه ی دینی برود هرچند درس‌ نخواند تا از آنجا اخراج‌ می شود و از این مشکلات خلاص شود‌ . در مدرسه‌ با مسائلی روبرو‌ می شود و نهایتا به دوره ی جن گیری در واتیکان فرستاده‌ می شود . در آنجا با « بابا لوکاس » دوست می شود که یک جن گیر کهنه کار شده است و تلاش می سازد پاسخی به منظور سوالاتش معلوم سازد .

امیدوارم این مقاله از سایت سینماچی مورد پسند شما شده باشد.