• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

به وب سایت رایکو وب خوش آمدید

طراحی سایت بر اساس نیاز شما، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گر

 
طراحی سایت بهینه سازی سایت

آیا باید لینک

افراد و وب سایت های بسیار بی شماری در مورد خرید بک لینک صحبت میکنند مطمئنا شما هم به انواع سایتهایی برخورد کرده اید که

اهمیت سیستم های

یکی از مهم ترین دغدغه ما در زندگی امنیت و آرامش خانواده و کارکنان مان است. وقتی که از خانه و محل کار خود خارج می شویم

انواع خرید بک لینک

بک لینک یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده یک برنامه موفقیت آمیز سئو است . پیوندها به موتور جستجو اطلاع می دهند که وب سایت

بهترین راه سفر به

ارمنستان یکی از بهترین مقاصد گردشگری جهان است که ایرانیان به دلایل مختلف آن را برای گشت و گذار خود انتخاب می کنند. این

چند مورد از خدمات شرکت طراحی سایت رویانو در اصفهان

طراحی سایت فروشگاهی

اگر شما هم در زمینه فروش محصولات به صورت آفلاین کسب و کار فیزیکی خود را دارید، اکنون وقت آن است که به کمک داشتن یک سایت فروشگاهی خوب به فکر درآمد آنلاین باشید. رویانو در کنار شما خواهد بود تا به راحتی این مسیر را طی کنید و به درآمد برسید

طراحی سایت حقوقی

بسیاری از افراد روزانه برای پاسخ به سوالات ومسائل حقوقی خود ازاینترنت استفاده می کنند وبه دنبال وکلاوموسسات حقوقی می گردند.

داشتن یک وب سایت حقوقی مزایای زیادی برای شما به همراه دارد.به عنوان مثال به کسب و کارشما اعتبار بیشتری می دهدو مخاطبان ومشتریان بیشتری رابرای شما به ارمغان می آورد و به شما این امکان را می دهد که کیفیت اطلاعات رابه مشتریان خودافزایش دهید. آنها پاسخ مناسبی به این سوالات میدهند و جزو پربازدیدترین سایت ها هستند.

طراحی سایت پزشکی

اگر پزشک هستید یا درزمینه درمان فعالیت می کنید،به همان اندازه که نیازبه مطب برای حضورودرمان بیماران دارید،درعصرتکنولوژی،طراحی سایت پزشکی وارتباط آنلاین با مراجعین برای کار شما ضروری است.

 

استفاده از وب سایت های پزشکی با طراحی پایه بر اساس روانشناسی رنگ، سرعت دسترسی مناسب،طبقه بندی صحیح اطلاعات و...به شما این امکان را می دهد که بهتردیده شویدوخدمات بهتری به بیماران خود ارائه دهید.

 

قیمت طراحی سایت چطور مشخص میشود؟

همانطور که می دانید قیمت وب سایت با توجه به نیاز شما می تواند متفاوت باشد.همانطورکه شما برای ارائه خدمات به مشتریان خود باید از نیاز آنها آگاه باشید،مانیزازاین قاعده مستثنی نیستیم وباید بارشته شماونیازهای شما آشنایی کامل داشته باشیم تا بتوانیم قیمت دقیقی را برآورد کنیم. قیمت پایه طراحی سایت در رویانو2500000 تومان می باشد.

 

پشتیبانی در رویانوبه چه صورت هست؟

کلیه قراردادهای طراحی سایت با یک سال گارانتی همراه با پشتیبانی فنی ارائه می شود.این پشتیبانی در زمینه وب سایت شامل رفع مشکلات فنی سایت خواهد بود و تا پایان365روزاعتباردارد.پس ازگذشت یک سال از اجرای وب سایت،امکان تمدید دوره پشتیبانی وب سایت  وجود خواهد داشت.

 

طراحی سایت در رویانو چه مراحلی دارد؟

اول  از همه،تحقیقات بازار هدف یکی از اولویت های ماست. وظیفه تیم تحقیق و توسعه در اصفهان بررسی پیشینه راه اندازی وب سایت خواهد بود.قبل از عقد قرارداد،زمان اجرای پروژه و همچنین زیرساخت های مورد نیاز راه اندازی مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت قابل اجرا بودن، قرارداد فسخ می شود. پس از اجرای طرح اولیه، پروژه درمرحله رفع اشکال وتصحیح خطا قرارداردوپس از اصلاح،نسخه نهایی به مشتری تحویل داده می شود.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان کدام شرکت هست؟

در شهر اصفهان صد ها شرکت در حوزه طراحی سایت فعالیت دارند  اما نمی توان با اطمینان و با درصد بالایی از اطمینان گفت که بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان کدام شرکت است.  اعتبار یک مجموعه توسط مشتریان آن مجموعه تعیین می شود. بنابراین بهترین راه برای جلب اعتماد به رویانو این است که نمونه های طراحی وب سایت ما را مطالعه کنید، با آنها تماس بگیرید و از سایت رویانو بپرسید که چگونه می توان خدمات را انجام داد و آیا آنها راضی هستند یا خیر.

طراحی سایت چرا اهمیت زیادی داره؟

 

کسب و کار

امروزه هر کسب و کاری به طراحی وب سایت نیازدارد زیرا بدون وب سایت به این معنی است که در جستجوی گوگل پیدا نمی شوید و برای مردم دنیای امروز به این معنی است که شما وجود خارجی ندارید

 

معرفی محصول

اگر محصولی دارید و شغل شما تولید، عرضه،توزیع یا فروش کالا است،داشتن طراحی سایت برای معرفی هر چه بهتر محصولات ضروری است.

فروش محصولات

اگر قصد فروش محصولات خود را دارید،می توانیدیک وب سایت فروش طراحی کنید که به خریداران امکان می دهد تعداد محصول را انتخاب کنند،به سبد خرید اضافه کنند و به صورت آنلاین پرداخت کنند.

فروش24ساعته

طراحی سایت البته به شرطی که درست و اصولی اتفاق بیفتد ، می تواند یک خدمتگزار شبانه روزی و یک کارمند همیشه بیدارو پاسخگو و خستگی ناپذیر برای شما به ارمغان آورد

گروه رویانوکه در شهر اصفهان حضور دارد با ارائه خدمات بهتر در شهر اصفهان نسبت به بقیه شهر ها کشور عزیزمان ایران  با مشاوره  حضوری و تلفنی در خدمت شما هست.طراحی سایت ارزان

 
طرااحی سایت ارزان قیمت میتواند نیاز یک شرکت تازه تاسی را برطرف نماید و میتواند در بسیاری موارد خواسته شما را برطرف نماید شما میتونید با حداقل هزینه صاحب یک وب سایت شوید.

پشتیبانی فنی رایگان

 
پشتیبانی از سایت های طذاحی شده ارزان قیمت جز خدمات اصلی ما می باشد و شما میتوانید با توجه هزینه پرداختی از پشتیبانی رایگان سه ماهه و شش ماهه و یکساله به صورت رایگان بهره مند شوید .

بهینه سازی سایت

 
اگر شما هم میخواهید در بهینه سازی سایت هدمفمند هزینه کنید ما گزینه های بسیار خوبی پیش روی شما خواهیم گذاشت تا با توجه به بودجه مد نظر شما انتخاب شما را راحت نماییم.