• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

به وب سایت رایکو وب خوش آمدید

طراحی سایت بر اساس نیاز شما، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گر

 
طراحی سایت بهینه سازی سایت

خرید از فروشگاه های

خرید از آمازون و ترندیول ترکیه آیا شما هم به دنبال خرید آنلاین از ترکیه یا خرید از آمازون ترکیه هستید؟ حتما می دانید

چه مدت زمانی پیش

 چه مدت زمانی پیش از سفر باید بلیط را خریداری کرد؟ زمان مناسب برای خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز قبل از سفر وابسته به

تأثیر محدودیت‌های

  تأثیر محدودیت‌های زمانی بر قیمت بلیط هواپیما سفر با هواپیما یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌های انتقال به مقصد

آیا باید لینک

افراد و وب سایت های بسیار بی شماری در مورد خرید بک لینک صحبت میکنند مطمئنا شما هم به انواع سایتهایی برخورد کرده اید که

بک لینک و رپورتاژ

خرید بک لینک و رپورتاژ همواره یکی از پرکاربردترین روشها در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد که شما هم میتوانید از چندین سایت مختلف اقدام به خرید بک لینک و رپورتاز نمایید اگر به دنبال وب سایتهایی با دامین اتوریتی مناسب  و هزینه مناسب هستید وب سایت رایکو وب  با پشتیبانی مجموعه خرید بک لینک آی آر گزینه مناسبی برای شماست.

بک لینک چیست؟

چه تاثیری بر سئوی سایت می گذارد؟

بک لینک درواقع لینک دریافتی از سایت های دیگر می باشد ، درصورتی که سایت لینک دهنده ، سایت با فاکتورهای مهم سئو باشد ، به امتیاز و اعتبار سایت شما اضافه خواهد شد و شما درنتایج گوگل به طرز قابل توجهی صعود خواهید کرد ، پس از گذشت دو هفته از خرید بک لینک، بک لینک های خریداری شما در قسمت اینترنال لینک کنسول گوگل قابل مشاهده می باشد ،

همچنین پس از گذشت حدود یک ماه در الکسا تعداد بک لینک های شما افزوده خواهد شد ،کلمات کلیدی خود را که قصد دارید در گوگل بالا باشد را انتخاب نمایید و با خرید بک لینک در این کلمات در نتایج گوگل صعود کنید .

توجه : پیشنهاد رایکو وب علاوه بر خرید بک لینک و رپورتاژ و یا پکیج لینک سازی ، از خدمات وب سایت خرید بک لینک آی آر هم استفاده نمایید . ما از سال 88 در حوزه سئو فعالیت داریم و میتوانیم سئوی سایت شما را انجام دهیم.

نمونه کارهایی ار پکیج خرید بک لینک و رپورتاژ

 همانطور که در  خرید بک لینک آی آر اشاره شده وب سایتهای مجموعه  خرید بک لینک آی آر واقعا هدفمند بوده و با در نظر گرفتن فاکتورهای مهم راه اندازی شده اند موارد مهم که میتوانیم به آنها اشاره کنیم عبارت است از سایت ها با موضوعات مختلف میبباشند و  همچنین طراحی قالب مختص به هر وب سایت انجام شده است و همانطور که در ابتدا هم توضیح داده شده است از چند آی پی سرور و هویز متفاوت می باشند و اسپم بسیار پایین و اکثرا هم 1 درصد می باشند این ها جزئی از ویژگی های پکیج بک لینک و رپورتاژ مجموعه سایتهای خرید بک لینک آی آر می باشند که شما را در خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آسوده خاطر میسازد.

وب سایت خرید بک لینک آی آر در طول فعالیت 12 ساله خود با خیلی از سئو کارها و وب سایتها فعالیت داشته که با توجه به نوع وب سایتهای موجود در پکیج، تاثیر خیلی مثبتی بر  روی نتایج گوگل داشتند

طراحی سایت ارزان

 
طرااحی سایت ارزان قیمت میتواند نیاز یک شرکت تازه تاسی را برطرف نماید و میتواند در بسیاری موارد خواسته شما را برطرف نماید شما میتونید با حداقل هزینه صاحب یک وب سایت شوید.

پشتیبانی فنی رایگان

 
پشتیبانی از سایت های طذاحی شده ارزان قیمت جز خدمات اصلی ما می باشد و شما میتوانید با توجه هزینه پرداختی از پشتیبانی رایگان سه ماهه و شش ماهه و یکساله به صورت رایگان بهره مند شوید .

بهینه سازی سایت

 
اگر شما هم میخواهید در بهینه سازی سایت هدمفمند هزینه کنید ما گزینه های بسیار خوبی پیش روی شما خواهیم گذاشت تا با توجه به بودجه مد نظر شما انتخاب شما را راحت نماییم.