• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

به وب سایت رایکو وب خوش آمدید

طراحی سایت بر اساس نیاز شما، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گر

 
طراحی سایت بهینه سازی سایت

طراحی سایت املاک

امروزه وقتی مهلت اتمام اجاره خانه افراد نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود استرس یافتن خانه‌ای مناسب وجود کلیه افراد خانواده را در

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی نیاز به زمان و تجربه کافی دارد که این امر برای شرکت های طراحی سایت حرفه ای بسیار ساده تر و راحتتر بوده

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت شرکتی یکی از لازمه های هر شرکت می باشد که باید فکری برای داشتن وب سایت بکنند از این رو تصمیم گرفتیم خدمات

قالب‌های شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از لازمه های هر شرکت می باشد که باید فکری برای داشتن وب سایت بکنند از این رو تصمیم گرفتیم خدمات

بک لینک و رپورتاژ

خرید بک لینک و رپورتاژ همواره یکی از پرکاربردترین روشها در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد که شما هم میتوانید از چندین سایت مختلف اقدام به خرید بک لینک و رپورتاز نمایید اگر به دنبال وب سایتهایی با دامین اتوریتی مناسب  و هزینه مناسب هستید وب سایت رایکو وب  با پشتیبانی مجموعه خرید بک لینک آی آر گزینه مناسبی برای شماست.

بک لینک چیست؟

چه تاثیری بر سئوی سایت می گذارد؟

بک لینک درواقع لینک دریافتی از سایت های دیگر می باشد ، درصورتی که سایت لینک دهنده ، سایت با فاکتورهای مهم سئو باشد ، به امتیاز و اعتبار سایت شما اضافه خواهد شد و شما درنتایج گوگل به طرز قابل توجهی صعود خواهید کرد ، پس از گذشت دو هفته از خرید بک لینک، بک لینک های خریداری شما در قسمت اینترنال لینک کنسول گوگل قابل مشاهده می باشد ،

همچنین پس از گذشت حدود یک ماه در الکسا تعداد بک لینک های شما افزوده خواهد شد ،کلمات کلیدی خود را که قصد دارید در گوگل بالا باشد را انتخاب نمایید و با خرید بک لینک در این کلمات در نتایج گوگل صعود کنید .

توجه : پیشنهاد رایکو وب علاوه بر خرید بک لینک و رپورتاژ و یا پکیج لینک سازی ، از خدمات وب سایت خرید بک لینک آی آر هم استفاده نمایید . ما از سال 88 در حوزه سئو فعالیت داریم و میتوانیم سئوی سایت شما را انجام دهیم.

نمونه کارهایی ار پکیج خرید بک لینک و رپورتاژ

 همانطور که در  خرید بک لینک آی آر اشاره شده وب سایتهای مجموعه  خرید بک لینک آی آر واقعا هدفمند بوده و با در نظر گرفتن فاکتورهای مهم راه اندازی شده اند موارد مهم که میتوانیم به آنها اشاره کنیم عبارت است از سایت ها با موضوعات مختلف میبباشند و  همچنین طراحی قالب مختص به هر وب سایت انجام شده است و همانطور که در ابتدا هم توضیح داده شده است از چند آی پی سرور و هویز متفاوت می باشند و اسپم بسیار پایین و اکثرا هم 1 درصد می باشند این ها جزئی از ویژگی های پکیج بک لینک و رپورتاژ مجموعه سایتهای خرید بک لینک آی آر می باشند که شما را در خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آسوده خاطر میسازد.

وب سایت خرید بک لینک آی آر در طول فعالیت 12 ساله خود با خیلی از سئو کارها و وب سایتها فعالیت داشته که با توجه به نوع وب سایتهای موجود در پکیج، تاثیر خیلی مثبتی بر  روی نتایج گوگل داشتند

طراحی سایت ارزان

 
طرااحی سایت ارزان قیمت میتواند نیاز یک شرکت تازه تاسی را برطرف نماید و میتواند در بسیاری موارد خواسته شما را برطرف نماید شما میتونید با حداقل هزینه صاحب یک وب سایت شوید.

پشتیبانی فنی رایگان

 
پشتیبانی از سایت های طذاحی شده ارزان قیمت جز خدمات اصلی ما می باشد و شما میتوانید با توجه هزینه پرداختی از پشتیبانی رایگان سه ماهه و شش ماهه و یکساله به صورت رایگان بهره مند شوید .

بهینه سازی سایت

 
اگر شما هم میخواهید در بهینه سازی سایت هدمفمند هزینه کنید ما گزینه های بسیار خوبی پیش روی شما خواهیم گذاشت تا با توجه به بودجه مد نظر شما انتخاب شما را راحت نماییم.