• info{at}raycoweb.ir
  • 0919.337.50.82

به وب سایت رایکو وب خوش آمدید

طراحی سایت بر اساس نیاز شما، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گر

 
طراحی سایت بهینه سازی سایت

خرید از فروشگاه های

خرید از آمازون و ترندیول ترکیه آیا شما هم به دنبال خرید آنلاین از ترکیه یا خرید از آمازون ترکیه هستید؟ حتما می دانید

چه مدت زمانی پیش

 چه مدت زمانی پیش از سفر باید بلیط را خریداری کرد؟ زمان مناسب برای خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز قبل از سفر وابسته به

تأثیر محدودیت‌های

  تأثیر محدودیت‌های زمانی بر قیمت بلیط هواپیما سفر با هواپیما یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌های انتقال به مقصد

آیا باید لینک

افراد و وب سایت های بسیار بی شماری در مورد خرید بک لینک صحبت میکنند مطمئنا شما هم به انواع سایتهایی برخورد کرده اید که

طراحی سایت ارزان (500 هزار تومان)

 اگر شما هم به دنبال وب سایتی ارزان قیمت اما کاربردی هستید میتوانید از طراحی سایت با تعرفه پایه 500 هزار تومان استفاده نمایید که امکاناتی اعم از ایجاد و مدیریت بی نهایت منو، محتوا و را برای شما فراهم می سازد و هر وقت نیاز به ارتقا داشتید هم قابل ارتقا بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز امکانات درخواستی به وب سایت اضافه میشود.

ارزان ترین پلان طراحی سایت، طراحی وب سایت با استفاده از قالب های آماده  می باشد که هزینه راه اندازی وب سایت با استفاده از این قالب ها 500 هزار تومان شامل خرید قالب، بارگذاری قالب بر روی سرور، ایمن سازی و بهینه سازی سرعت، آموزش کنترل پنل و 3 ماه پشتیبانی می باشد. تعرفه درج اطلاعات وب سایت و اختصاص هاستینگ به هزینه مورد نظر اضافه می گردد. برای مشاهده لیست قالب های آماده، به صفحه قالب های آماده مراجعه نمایید. توضیحات سایر تعرفه های ارزان و حرفه ای طراحی سایت در ادامه موجود است در صورتی که در جستجوی طراحی سایت ارزان و حرفه ای هستید مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید. طراحی سایت شرکتی ارزان تخصص ما می باشد که می توانید به دو روش سفارش طراحی سایت با قالب آماده و طراحی وب سایت ارزان صاحب وب سایت شوید. یکی از شرکت هایی که خدمات طراحی سایت ارزان در سراسر ایران در کنار خدمات پشتیبانی خوب ارائه می نماید رایکو وب می باشد. از ویژگی های ما پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته می باشد که در مواقع بسیار ضروری می توانید از پشتیبانی مشکل وب سایت خود را برطرف نمایید. با 500 هزار تومان صاحب یک وب سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو و سازگار با موبایل به همراه 3 ماه پشتیبانی شوید. ما در طراحی وب سایت ها با توجه به مشکلات موجود از قالب های اینترنتی رایگان استفاده نخواهیم کرد .

طراحی سایت شرکتی ارزان که قالب آن از پایه طراحی شده باشد تخصص ما می باشد. در حقیقت طراحی سایت ارزان و حرفه ای خدمتی است که کمتر کسی ارائه کننده خدمات وب سایتی می تواند ارائه نماید که مجموعه ما با توجه به تجربه بسیار خود در این زمینه می تواند خدمات خود را با کیفیت بالا و به همراه پشتیبانی کامل و سریع ارائه نماید. شرکت هایی که طراحی سایت ارزان در تهران انجام می دهند معمولا وب سایت ها را با قالب آماده طراحی می نمایند و یا خدمات پشتیبانی خوبی ارائه نمی کنند. استفاده از قالب آماده وب سایت به دلیل مشکلات آن نظیر غیر قالب توسعه بودن، ایمنی و سرعت پایین و عدم قابلیت ارتقاء به هیچ وجه توصیه نمی گردد و خرید سایت آماده می تواند باعث هدر رفتن پول و زمان شما گردد. در مورد خدمات پشتیبانی نیز در صورتی که حتی شرکت طراح سایت وب سایت شما را با تعرفه 10 هزار تومان طراحی کرده باشد در صورتی که وب سایت مورد نظر را پشتیبانی ننماید نمی توانید از وب سایت خود استفاده لازم را نماید و بودجه و زمان صرف شده شما هدر خواهد رفت. در حقیقت ساخت سایت با قیمت های بسیار پایین با توجه به مشکلاتی که ممکن است در آینده برای شما به وجود آورد، ممکن است شما را از ادامه روند راه اندازی سایت اینترنتی نا امید سازد. اما می توانید طراحی سایت با قیمت مناسب اما با کیفیت انجام دهید تا بتوانید به تدریج و به مرور زمان حضور خود را در اینترنت بیشتر تقویت نمایید. طراحی سایت با قیمت ارزان اما کیفیت بالا ممکن است اما نیاز به برنامه ریزی و تجربه کافی دارد و ارزان ارائه نمودن خدمات طراحی وب سایت بدون تجربه و برنامه ریزی ممکن نیست و برخی از شرکت بدون داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی وب اقدام به انجام پروژه ها با قیمت پایین می نماید حال آنکه از آینده و نیاز به پشتیبانی سایت طراحی شده خبری ندارند و سایت طراحی شده را بدون پشتیبانی رها می نمایند. در حقیقت المان تجربه یکی از مهترین مولفه هایی است که باعث می گردد یک شرکت طراحی سایت توان ارائه خدمات طراحی سایت با پایین ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت را داشته باشد. شرکت های طراحی وب با توجه به تجربه و سابقه کاری خود سرعت بیشتری در اجرای پروژه های بعدی خود پیدا می کنند و می توانند سایت های جدید را با استفاده از تجربه جدید خود سریعتر و با قیمت تمام شده کمتری پیاده سازی نمایند.

طراحی سایت ارزان

 
طرااحی سایت ارزان قیمت میتواند نیاز یک شرکت تازه تاسی را برطرف نماید و میتواند در بسیاری موارد خواسته شما را برطرف نماید شما میتونید با حداقل هزینه صاحب یک وب سایت شوید.

پشتیبانی فنی رایگان

 
پشتیبانی از سایت های طذاحی شده ارزان قیمت جز خدمات اصلی ما می باشد و شما میتوانید با توجه هزینه پرداختی از پشتیبانی رایگان سه ماهه و شش ماهه و یکساله به صورت رایگان بهره مند شوید .

بهینه سازی سایت

 
اگر شما هم میخواهید در بهینه سازی سایت هدمفمند هزینه کنید ما گزینه های بسیار خوبی پیش روی شما خواهیم گذاشت تا با توجه به بودجه مد نظر شما انتخاب شما را راحت نماییم.